Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Oceanvs Orientalis 25 Temmuz'da Ojo Alaçatı'da

+1'in sunumuyla gerçekleşecek etkinlik sınırlı sayıda dans müziği tutkununu ağırlayacak

  • +1 İŞ BİRLİĞİYLE
  • 24 Temmuz 2020

Sahip olduğu estetik anlayışı ve felsefe doğrultusunda dünyanın dört bir noktasından çekip çıkardığı elementleri modern tınılarla birleştiren ve müziğiyle insanlığın binlerce yıldır süregelen yolculuğuna sınırlara inanmayan bir bakış açısıyla ışık tutan Oceanvs Orientalis (Şafak Özkütle), 25 Temmuz Cumartesi akşamı +1 sunumu ile Ojo Alaçatı sahnesinde performans sergileyecek.

Müzik mirasının doğudan geldiğine inanarak elektronik müzikte estetik algıyı özgün melodileri ile güçlendirmenin peşinde olan sanatçı, üzerinde uzun süre çalıştığı son albümü "Ex Nihilo"yu Mart ayında sevenleriyle paylaşmış, son olarak Castello Branco iş birliğiyle hazırladığı "Santa Teresa" adlı teklisini dinleyicilerle buluşturmuştu.

Rio de Janeiro'daki Santa Teresa mahallesine, aziz Teresa'ya ve Castello'nun sıra dışı bir sanatçı olmasına vesile olan içinde büyüdüğü manastıra bir teşekkür niteliği taşıyan "Santa Teresa" teklisi, müzikseverleri İstanbul ve Rio de Janeiro arasında müzikal bir yolculuğa çıkarmıştı.

25 Temmuz'da Ojo Alaçatı sahnesinde Oceanvs Orientalis ile birlikte ayrıca Aslı Köse, Cihangir Çınar ve BOZOK da performans sergiliyor olacak.

Alınan önlemler uyarınca etkinliğe sınırlı sayıda müziksever katılım gösterebilecek.

+1 sunumu ve roots. organizasyonuyla gerçekleşecek etkinliğin biletlerine bu bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

+1 NEDİR?

+1, genç, yenilikçi, modern ve zamanın ruhunu yakalayan yeni bir marka. Aslında siz onu görmeseniz de biliyorsunuz. Keyfinize, eğlencenize, sohbetinize hatta hayatınıza #artıbir olan bir marka.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...